Başkent Üniversitesi 2022-2023 Akademik Yılı Oryantasyon Programı Üniversitemiz Bağlıca Yerleşkesinde 16 Eylül 2022 Cuma günü gerçekleştirildi. Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç’in de katıldığı törende, Okul Bandomuz ile Latin Dans Grubumuz yer aldı.

Gururluyuz ki Anaokulundan Üniversiteye büyük bir aile olan Kurumumuzda akademik, sosyal ve sanatsal anlamdaki işbirliği her platformda ailemizi daha güçlü kılmaktadır. Güz yarıyılına girerken Üniversitemiz Üst Yönetimi, değerli akademisyenler, veliler ve Üniversitemizin yeni öğrencilerinin coşkusu, Okul Bandomuzun seslendirdiği eserlerle bir kat daha arttı. Estetik ve zarafetin bütünleştiği danslarını sergileyen öğrencilerimiz, yeni başlangıçlara kucak açmaya hazırlanan üniversiteli gençlere moral oldu.

Varlığı ile gurur duyduğumuz, Üniversitemiz Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Sayın Mehmet Haberal başta olmak üzere Üniversitemiz değerli öğretim üyelerine, sevgili gençlere ve velilerine 2022-2023 Akademi Yılında sağlık, huzur ve başarılar dileriz.