2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Okullarımız “Okul Aile Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu” seçimleri, 18 Ekim 2022 Salı günü saat 18.00’da okulumuzda yapıldı. Tek oturumda gerçekleştirilen Genel Kurulda, Yönetim ve Denetim Kurulu oy çokluğu ile belirlendi.

Okul Müdürlerimiz, okul- aile işbirliğinin önemini temel aldıkları konuşmalarında,  yeni üyelerin belirlenme sürecini aktardılar. Oluşturulan geçici Divan Kurulu başkanlığında, 2021-2022 Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Dilan Tiryaki, görevde bulundukları süreçle ilgili çalışma raporunu okudu. Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları çatısı altında görev almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirip sevgi, saygı ve güvenin temel alındığı Kurumumuzda sosyal, sanatsal ve akademik anlamdaki tüm gelişmelerden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Denetleme raporunun okunmasının ardından, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Yönetim ve Denetim Kurullarının seçimi yapıldı.

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı geçen yıl görev yapan kurul üyelerine teşekkür etti. Yeni dönem Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerine başarılar diledi.

Geçen dönemi başarıyla tamamlayan Okul Aile Birliği üyelerimize teşekkür eder, yeni kurul üyelerimize başarılar dileriz.