OKUL AİLE BİRLİĞİ ÜYELERİMİZ, GENEL MÜDÜRÜMÜZ HİLAL ERDİNÇ’İN PAYLAŞIM TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİLER

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, Okul Aile Birliği üyelerimizi 09 Aralık 2017 Cumartesi günü okulumuzda misafir etti. Okul Müdürlerimizin de katıldığı toplantıda, Kurumumuzun temel ilkelerini güçlendiren süreçler paylaşıldı.

Yeni eğitim öğretim yılı için sağlık, huzur ve başarı dileklerini ifade eden Genel Müdürümüz; kurum kültürümüz ve ilkelerimizin yanı sıra yürüttüğümüz sanatsal ve sosyal alanlardaki farklılıklarımızın altını çizdi. Kalite çalışmalarımız hakkında bilgi vererek “Mükemmellikte Yetkinlik 3 Yıldız” ödülü ile eğitim kalitemizin uluslar arası düzeyde olduğunun bir kez daha kanıtlandığını vurguladı.

Mükemmellik kültürünün yaşam biçimimize dönüştüğünü ifade eden Genel Müdürümüz, katkı ve destekleriyle bizleri güçlendiren Okul Aile Birliği üyelerine teşekkür etti.

Okul Aile Birliği üyelerimiz, özverili ve başarılı çalışmalarıyla Kurumumuzu ileriye taşıyan başta Genel Müdürümüz olmak üzere tüm yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ettiler. Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları olarak aldığımız “Mükemmellikte Yetkinlik 3 Yıldız” ödülü nedeniyle, Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç’e “Teşekkür Şildi” takdim ettiler.