Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları olarak 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış Çalıştayı kapsamında, “Öğretmen Olmak” konulu seminerimizde tüm yönetici ve öğretmenlerimizle bir araya geldik. Türkçe Öğretmenimiz Sayın Necla Yılmaz, kırk yılı aşkın süredir aynı kurumda görev yapan öğretmen kimliğiyle deneyimlerini paylaştı.

25 Haziran 2021 Cuma günü Anaokulu ve İlkokul, 02 Haziran 2021 Cuma günü ise Ortaokul ve Lise olmak üzere iki ayrı oturumda gerçekleştirilen seminerimizde, öğretmenlik mesleğinin saygınlık, erdem ve onur gibi seçkin değerleri paylaşıldı. Bilgi toplumuna hazırladığımız öğrencilerimize sevgi, saygı ve güvenin var olduğu eğitim ortamını hazırlarken rol model olmanın ayrıcalığı vurgulandı. Ayşeabla okullarında öğretmen olmanın ayrıcalığı, Kurumumuzu dışarıda nasıl temsil etmemiz gerektiği konuları görüşüldü.

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç kapanış konuşmalarında, tüm öğretmenlerimize teşekkürlerini ileterek Kurum kültürümüzün sürekliliğinde fark yaratan eğitimcilerle birlikte çalışmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ettiler.