MEZUNLARIMIZ VE KURUMUMUZA EMEK VEREN ÖĞRETMENLERİMİZLE BİR ARADA ANLAMLI BİR GÜN YAŞADIK.

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Mezunlar Derneği ile birlikte 13 Ekim 2019 Pazar günü düzenlediğimiz kahvaltıda, kurumumuza emek veren öğretmenlerimiz ve mezunlarımızla bir araya geldik. Ankara’nın başkent oluşunun yıl dönümüne rastlayan ve kuşakları birleştiren bu anlamlı günde büyük bir aile olmanın kıvancını yaşadık.

Her dönemden mezunumuzun bir arada bulunduğu kahvaltıda; Başkent Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Sayın Şakir KALELİ’nin eşleri Sayın Aynur KALELİ, Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ, yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz, Ayşeabla Okullarının Kurucusu Neriman HIZIROĞLU’nun okulumuzdan “1” numara ile mezun olan oğlu Sayın Osman HIZIROĞLU ile sınıf arkadaşı Sayın Fatma ÇİZMELİ de bizleri yalnız bırakmadılar. Kahvaltı keyifle devam ederken müzik öğretmenlerimizin sunduğu birbirinden güzel eserlerle kaynaşan Ayşeablalılar, kurulduğu günden bugüne Ayşeablayı anlatan fotoğraf karelerini ve okul anılarını paylaştılar.

Ayşeablalılara hitaben konuşma yapan Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ, okulumuz çatısı altında bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Sayın ERDİNÇ, Ayşeabla Okullarının Kurucusu Neriman HIZIROĞLU,  Yönetim Üst Kurulu Başkanımız ve Üniversitemiz Kurucusu Prof. Dr. Sayın Mehmet HABERAL, Sayın Osman HIZIROĞLU ile eşleri Sayın Ayşe. C. HIZIROĞLU ve emektar öğretmenlere saygı ve şükranlarını ifade ederken mezunlarımızla gurur duyduklarını belirttiler.  Sayın Osman HIZIROĞLU, Dernek Başkanı Sayın Taşkın TAHMAZ, mezunlar adına Prof. Dr. Sayın Zeynep Çizmeli ÖĞÜN, öğretmenler adına Türkçe öğretmenimiz Sayın Necla YILMAZ, emekli öğretmen Sayın Heyecan KOMSUOĞLU ise konuşmalarında nice sağlıklı yıllarda birlikte olma dileklerini vurguladılar.

Kurum kültürümüzün yaşatılması ve geliştirilmesinde büyük desteği olan Genel Müdürümüze, Mezunlar Derneği adına takdim edilen şilt ve daha sonra çekilen toplu fotoğrafla büyük bir aile olmanın gururu ve kıvancı paylaşıldı.

Katılımları ile bizleri onurlandıran tüm Ayşeablalılara teşekkür ederiz.