KURUCU TEMSİLCİMİZ VE GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HİLAL ERDİNÇ KURUMUMUZUN TEMEL İLKELERİNİ DÖNEM BAŞI TOPLANTISINDA BİZLERLE PAYLAŞTI

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, 27 Eylül 2017 Çarşamba günü Saat 17.00’da, okulumuz çalışanları ile bir paylaşım toplantısı düzenledi.

“Biz kocaman ve güçlü bir aileyiz, birlikte başardık.” ifadesi ile konuşmalarına başlayan Genel Müdürümüz, yeni eğitim öğretim yılı için sağlık, huzur ve başarı dileklerini iletti. Okulumuzda bu yıl göreve başlayan arkadaşlarımıza hoşgeldiniz diyen Sayın ERDİNÇ geçen yıl yaşadığımız başarılar için tüm çalışanlara teşekkür etti. Kurucumuz Sayın Neriman Hızıroğlu ile sonraki süreçte yönetimi devralan Sayın Osman Hızıroğlu ve Sayın Ayşe C. Hızıroğlu’na, Üniversitemiz Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Sayın Mehmet Haberal’a, Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Ali Haberal’a şükranlarını ifade etti. Daha sonra önceki Ortaokul Müdürümüz Sayın Ahmet Sürücü’ye teşekkür ederek şiltlerini takdim etti.

Kalite çalışmalarımız hakkında da bilgi veren Genel Müdürümüz; köklü kültürümüzün, ilkelerimizin, eğitim öğretim hedeflerimizin, sanatsal ve sosyal alanlardaki farklılıklarımızın altını çizdi. Akademik başarımızı artıran ve çıtayı her geçen gün daha da yükselten güçlü kadromuza ve özverili çalışanlarımıza teşekkür etti, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılının hayırlı, başarılı ve sevgi dolu geçmesini diledi.

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları ailesi olarak bizler de Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç’e teşekkür ederiz.