Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, 24 Ağustos 2022 Çarşamba günü saat 16.00’da, Anaokulu- İlkokul- Lise olmak üzere, tüm yönetici ve öğretmenlerimizin katıldığı bir paylaşım toplantısı gerçekleştirdi.

Müzik öğretmenlerimizin muhteşem dinletileriyle başlayan paylaşımda Genel Müdürümüz, yeni eğitim öğretim yılı için sağlık, huzur ve başarı dileklerini iletti.

İlk olarak Kurucumuz Sayın Neriman Hızıroğlu ile sonraki süreçte Kurucu Temsilciliğini üstlenen Sayın Osman Hızıroğlu ve Sayın Ayşe C. Hızıroğlu’na, Üniversitemiz Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Sayın Mehmet Haberal’a, Üniversitemiz Üst Yönetimine ve bugüne kadar Kurumumuzda görev yapmış tüm yönetici ve öğretmenlere şükranlarını ifade etti.

Genel Müdürümüz,  geçen yıl gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı, başarılarımızı ve memnuniyet anketi sonuçlarını değerlendirdi; köklü kültürümüzü, ilkelerimizi, yeni eğitim öğretim yılı için hedeflerimizi açıkladı. Başarı ivmemizi yukarı taşıyarak okulumuza olan güveni her geçen gün daha da güçlendiren tüm yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür etti. Nitelikli yapımızı “kalite” anlayışıyla taçlandıran Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları ailesi olarak nice mutlu ve başarılı yılları birlikte kucaklamayı diledi.

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç’e tutarlı, sağduyulu ve içten paylaşımlarından dolayı teşekkür ederiz.