Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, 25 Ağustos 2021 Çarşamba günü Anaokulu- İlkokul, 26 Ağustos 2021 Perşembe günü ise Ortaokul ve Lise olmak üzere tüm yönetici ve öğretmenlerimizin katıldığı bir paylaşım toplantısı gerçekleştirdi.

          Müzik öğretmenlerimizin hazırladığı muhteşem bir dinletinin ardından konuşmalarına başlayan Genel Müdürümüz, pandemi sürecini değerlendirdikten sonra yüz yüze başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılı için sağlık, huzur ve başarı dileklerini paylaştı. Kurucumuz Sayın Neriman Hızıroğlu ile sonraki süreçte Kurucu Temsilciliğini üstlenen Sayın Osman Hızıroğlu ve Sayın Ayşe C. Hızıroğlu’na, Üniversitemiz Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Sayın Mehmet Haberal’a, Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Ali Haberal’a şükranlarını ifade etti.

          Okulumuza bu yıl başlayan öğretmenlerimizi takdim eden Genel Müdürümüz,  köklü kültürümüzü, ilkelerimizi, eğitim öğretim hedeflerimizi açıkladı. Çevrim içi eğitim öğretim sürecinde akademik başarımızı etkin kılan ve çıtayı her geçen gün daha da yükselten tüm öğretmenlerimizle birlikte yöneticilerimize teşekkürlerini ifade etti. Genel Müdürümüz LGS ve YKS başarılarımızın altını çizerek 1,5 yıl sonra okullarına kavuşacak olan öğrencilerimize yaklaşım konusunda değerli hatırlatmalarda bulundu. Nitelikli yapımızı “kalite” anlayışıyla güçlendiren Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları ailesi olarak nice mutlu ve başarılı yılları birlikte kucaklamayı diledi.

          Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç’e dinamik, sağduyulu ve içten paylaşımlarından dolayı teşekkür ederiz.