IV. Başkent Pediatri Günleri kapsamında; çocukların milli değerlere ve demokrasiye olan farkındalıklarının artmasına katkıda bulunabilmek ve çocuklara yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini özgürce aktarmalarına fırsat sağlamak amacıyla düzenlenen “23 Nisan Temalı Resim Yarışması Ödül Töreni” Başkent Üniversitesi Prof.Dr.İhsan Doğramacı Salonunda gerçekleşti.

           Törene, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Ali HABERAL, Rektör Yardımcıları Prof.Dr. Sayın M. Abdülkadir VAROĞLU, Prof. Dr. Sayın Füsun EYİDOĞAN, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haldun MÜDERRİSOĞLU, Projenin Koordinatörü, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Sayın Sıdıka Esra BASKIN, Genel Müdürümüz ve Kurucu Temsilcimiz Sayın Hilal Erdinç, akademisyenler,  resim öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldılar.

           Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören, açılış konuşmalarının ardından müzik öğretmenlerimiz tarafından seslendirilen müzik dinletisi ile devam etti. Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Ali HABERAL’ ın okullarımızda akademik çalışmaların yanında sosyal gelişime verilen önemin altını çizdiği konuşmaları sonrasında dereceye giren öğrencilerimize hediyeleri takdim edildi.

Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi ve onları destekleyen öğretmenlerimizi yürekten kutluyor, velilerimize teşekkür ediyoruz.