2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı “Okul Aile Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu” seçimleri 04 Kasım 2021 Perşembe günü İlkokul ve Ortaokul, 06 Kasım 2021 Cuma günü Lise olmak üzere okulumuzda gerçekleştirildi. Anaokulu Müdürümüz ve öğretmenleri de İlkokul- Ortaokul seçimlerinde gönüllü olarak bulundular.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Genel Kurullarda açılış konuşmalarını yapan Okul Müdürlerimiz, okul-aile işbirliğinin önemine değinerek yeni üyelerin belirlenmesi ile ilgili süreci açıkladılar. Oluşturulan Geçici Divan Kurulu Başkanlığında yürütülen kurullarda; İlkokul- Ortaokul önceki dönem Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Sayın Nükhet Köksel ve Lise Okul Aile Birliği önceki dönem Başkanı Sayın Canip Sevinç tarafından okunan faaliyet raporları ibra edildi.  Ardından Denetim Kurulu raporları, İlkokul- Ortaokul adına Sayın Kemal Ekmekçi, Lise adına Sayın İlker Kırca Kahrıman tarafından okunarak onaylandı. Görev yaptıkları süreçte, işbirliği odaklı çalışmalarını saygı ve güven ortamında yürütmekten duydukları memnuniyeti ifade eden değerli kurul üyeleri,  Genel Müdürümüz başta olmak üzere tüm yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ettiler.

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, katıldığı her iki oturumda da okul- aile iletişimindeki işbirliğine dikkat çekerek özverili çalışmalarından dolayı önceki dönem kurul başkan ve üyelerine teşekkür etti. Kendilerine, günün anısına armağan takdim etti.

Daha sonra geçici Divan Kurulu Başkanlığında, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Yönetim ve Denetim Kurullarının seçimine geçildi. Açık oyla yapılan seçim sonrasında Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları ailesinde “Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu/ Denetim Kurulu” yeni üyeleri olarak yer alan velilerimize, Genel Müdürümüz ve Okul Müdürlerimiz başarılar dilediler.

Günün anısına, Okul Aile Birliği tüm üyelerinin yer aldığı fotoğraf karesine yansıyan huzur ve mutluluğu paylaşıyor, önceki dönem kurul üyelerimize teşekkür ederek yeni dönem kurul üyelerimize başarılar diliyoruz.