İLKOKUL-ORTAOKUL VE LİSE OKUL AİLE BİRLİĞİ SEÇİMLERİMİZ YAPILDI

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı “Okul Aile Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu” seçimleri; İlkokul-Ortaokul 06 Kasım 2019 Çarşamba, Lise 07 Kasım 2019 Perşembe günleri yapıldı. İki ayrı oturumda gerçekleştirilen Genel Kurullarda, Yönetim- Denetim Kurulları oy çokluğu ile belirlendi.

Toplantılarımız, Okul Müdürlerimizin okul-veli-öğrenci iletişiminde işbirliğinin önemini vurgulayan konuşmalarının ardından, yeni üyelerin belirlenmesindeki süreçle ilgili bilgilendirme ile başladı. 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılı İlkokul- Ortaokul Okul Aile Birliği Başkanı Sayın Cansu GÜNDÜZ ve Denetim Kurulu Başkanı Sayın Tümen AYDEMİR Anadolu Lisesi – Fen Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Sayın Canip SEVİNÇ ve Denetim Kurulu Başkanı Sayın İlker KIRCA KAHRIMAN,  okudukları faaliyet raporlarının ardından yaptıkları konuşmalarında; Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Ailesi içinde yer almanın mutluluğunu ifade ederek yapılan çalışmaları anlattılar ve Okul Aile etkileşiminin Kurumumuzu her geçen gün daha güçlü kıldığının altını çizdiler. Daha sonra oluşturulan geçici Divan Kurulu Başkanlığında, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Yönetim ve Denetim Kurulları seçimi yapıldı.

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, katıldığı oturumda özverili çalışmaları için geçen yıl görev yapan kurul üyelerine teşekkürlerini ifade etti, günün anısına hediyelerini takdim etti. Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerine başarılar diledi.

Yeni seçilen Okul Aile Birliği Başkan ve üyelerinin listesi için tıklayınız.

“Okul Aile Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu” fotoğrafları için tıklayınız.