HAKKÂRİ- ÇUKURCA’DAN MEKTUBUMUZ VAR!

Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi öğrencileri olarak sınırda yüce görevi üstlenen değerli askerlerimizle yeni yıl dileklerimizi paylaşmak istedik. Yüreğimizde taşıdığımız vatan sevgisiyle ifade ettiğimiz duygu ve dileklerin, yeni yılda tüm askerlerimize güç vermesi ve yollarını her daim aydınlatması temennimizi kendi seçtiğimiz yeni yıl temalı kartlara yine kendi cümlelerimizle aktardık.

9, 10 ve 11. sınıflar olarak hazırladığımız bu kartları yeni yıldan hemen önce Hakkâri- Çukurca’daki 2. Hudut Tugay Komutanlığına postaladık. 31 Aralık Pazar günü komutanlığa ulaşan ve birliklere iletilen kartlarımızdaki mesajımız, yeni yılı sevdiklerinden ve ailelerinden uzakta karşılamaya hazırlanan kahraman Türk askerinin asla yalnız olmadığını hissettirmekti.

Sınırda gözünü kırpmadan vatan savunmasında görev alan askerlerimiz de Mehmetçiğe olan inanç ve desteğimize karşılık, yeni yıl kartı yazan her arkadaşımızın adına hitaben birer teşekkür mektubu hazırlayıp gönderdiler. Hayati önem taşıyan görevlerinde değerli vakitlerini ayırarak her birimizde ayrı bir hatırası olacak mektupları hazırlayıp gönderdikleri için biz de Hakkâri- Çukurca 2. Hudut Tugay Komutanlığına teşekkürlerimizi sunuyoruz.