Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları olarak geleneksel anıtkabir ziyaretimizi gerçekleştirdik. 28 Kasım 2022 Pazartesi günü saat 13.30’da, İlkokuldan Liseye tüm öğrencilerimizle Ata’mızın huzurundaydık.

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, Okul Müdürlerimiz, yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle tek yürek olduğumuz resmi törende, Atatürk’e olan bağlılığımızı bir kez daha yineledik. Cumhuriyetimizin Kurucusu, ulusal onurumuz Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı ve minnetle andık.

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç mozoleye çelenk koyduktan sonra Anıtkabir Özel Defterine şunları yazdı: 

Bir ulusun var olması için eğitimin önemini görmüş ve halkına anlatmış eşsiz devlet adamı, Aziz Atatürk;

“Milletimizin, savaşta gösterdiği başarıyı eğitimde de göstereceğine asla şüphem yoktur. Bu görev sizlerindir.” diyen Başöğretmen…

Eğitim alanında başlattığınız devrim ve ilkelerinizi her geçen gün daha da benimseyip artırarak sürdüreceğimize, ufku açık, laik ve demokratik öğrenciler yetiştireceğimize söz veriyor, size sonsuz minnet, şükran ve saygılarımızı sunuyoruz.”