EFQM (AVRUPA KALİTE YÖNETİM VAKFI) MÜKEMMELLİKTE YETKİNLİK 3 YILDIZ ÖDÜLÜ ALDIK

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları olarak, mükemmellik yolculuğumuzu taçlandıran “Mükemmellikte Yetkinlik 3 Yıldız” belgemizi 26. Kalite Kongresinde, muhteşem bir törenle aldık.

26. Kalite Kongresi, “Dönüşüme Liderlik” ana temasıyla 21-22 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirildi. KalDer ve TÜSİAD’ ın ev sahipliğinde gerçekleşen kongrede; üst düzey yönetici ve akademisyenler, bilgi ve birikimlerini iki gün boyunca özel ve kamu temsilcilerine aktardılar. Programın son bölümünde “2017 Türkiye Mükemmellik Ödülleri” sahiplerini buldu.

Çok sayıda prestijli firma ve şirketlerin hazır bulunduğu ödül törenine;  Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Ali HABERAL, Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ,  okul müdürlerimiz ve kalite kurulu üyelerimiz katıldı.

Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ duyduğu gururu ifade ederek; “Başarılı uygulamalarıyla mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştüren Kurumumuz,  “Mükemmellikte Yetkinlik 3 Yıldız” ödülünü alarak eğitim kalitesinin uluslararası düzeyde olduğunu bir kez daha göstermiştir. Aldığımız bu ödülün ülkemizde toplam kalite bilincinin yükseltilmesine katkı sağlamasını diliyor, yolculuğumuzun her aşamasında ve sürdürülebilir mükemmellik adına devam edeceğimiz çalışmalarda bize güç vereceğine inanıyorum. Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Ailesine ve tüm paydaşlarımıza şükranlarımızı sunarım.” dedi.