DÜNYACA ÜNLÜ “MAMMA MİA MÜZİKALİ” ÖĞRENCİLERİMİZ TARAFINDAN AKÜN SAHNESİNDE BAŞARIYLA SERGİLENDİ

Broadway’de, tüm zamanların en çok izlenen oyunu olma özelliğine sahip olan “Mamma Mia” müzikali, okulumuz 8,10,11 ve 12. sınıf öğrencileri tarafından 04 Kasım 2019 Pazartesi akşamı Akün sahnesinde sergilendi. Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Ali Haberal, Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve diğer konuklarımız müzikal gösterimizin coşkusuna ortak oldular.

Komik hikâyesi ve dansa davet eden şarkıları ile dünyanın en ünlü müzikallerinden olan Mamma Mia’da; düğününden önce babasının kim olduğunu bulmaya çalışan Sophie’nin öyküsü, ünlü pop grubu Abba’nın şarkıları eşliğinde anlatılıyor. Oyun boyunca kusursuz İngilizce diyalogları, muhteşem şarkı ve danslarıyla büyük bir başarıya imza atan öğrencilerimiz, profesyonel oyunculuklarını Akün sahnesine taşıyarak izleyenlerden tam not aldılar.

Oyun sonunda sahneye davet edilen Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, duyduğu mutluluğu ve gururu dile getirerek öğrencilerimize, öğretmenlerimize, konuklarımıza ve emeği geçen herkese teşekkürlerini ifade ettiler.

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları olarak bizler de öğrencilerimizi yürekten kutlar; Drama, İngilizce ve Müzik öğretmenlerimiz başta olmak üzere emek veren herkese teşekkür ederiz.