CAMBRIDGE ULUSLARARASI SINAVLARINA GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ DİPLOMA VE SERTİFİKALARINI GURURLA ALDILAR

2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılında Cambridge Uluslararası Sınavlarına giren öğrencilerimizin sertifikaları, 11 Ekim 2023 tarihinde velilerimizin de davetli olduğu törende gururla öğrencilerimize dağıtıldı.

Törenimiz, Lise Yabancı Diller Bölüm Başkanı Ayşe Purabbas’ın Cambridge Uluslararası Okul Müfredatı ve programı uygulama amaçlarımızı içeren konuşması ile başladı. Ardından, 11. Sınıf öğrencimiz Gizem Kökhan’ın İngilizce dil öğrenimine dair kazanımlarını ve İngilizce eğitim felsefemizi anlatan konuşması ile devam etti.  

Ortaokul İngilizce Bölüm Başkanı Yaprak Erden’in Cambridge Lower Secondary Checkpoint Programının içeriği, amaçları ve katkılarını dile getiren konuşmasının ardından 6. sınıf öğrencimiz Nusret Emir Bilici, kazanımları ve deneyimleri ile ilgili paylaşımda bulundu.

Tören sonunda öğrencilerimiz, Cambridge Primary Checkpoint, Cambridge Lower Secondary Checkpoint diplomalarını ve IGCSE sertifikalarını Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ, Okul Müdürlerimiz Sayın Z. Canan DOYUM, Sayın Mehmet SAĞLAM, zümre başkanlarımız ve öğretmenlerimizin ellerinden aldılar.

Her üç sınavda da başarı gösteren öğrencilerimizi kutluyor, yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.