2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılında Cambridge Uluslararası Sınavlarına giren öğrencilerimizin diploma ve sertifikaları, 4 Ekim 2022 tarihinde velilerimizin de davetli olduğu törende gururla öğrencilerimize dağıtıldı. 

Törenimiz, 5. sınıf öğrencimiz İpek ÇADIRCI’nın Cambridge Uluslararası Okul Müfredatı ile İngilizce eğitimi felsefemizi içeren konuşması ile başladı.

Ardından, İlkokul İngilizce bölüm başkanımız Meltem BOTTOMLEY, Ortaokul İngilizce bölüm başkanımız Emre TİRYAKİ, Lise İngilizce bölüm başkanımız Ayşe PURABBAS, üç okulumuz için Cambridge Uluslararası Eğitimin müfredat, amaç ve katkılarını anlattılar.

Tören sonunda öğrencilerimiz, Cambridge Primary Checkpoint, Cambridge Lower Secondary Checkpoint diplomalarını ve IGCSE sertifikalarını Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ ve Okul müdürlerimiz Sayın Ferda BİLGEN, Sayın Z. Canan DOYUM, Sayın Mehmet SAĞLAM, zümre başkanlarımız ve öğretmenlerimizin ellerinden aldılar.

Her üç sınavda da dünya ortalamasının üstünde başarı gösteren öğrencilerimizi kutluyor, yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.