Birinci sınıf öğrencilerimizin yıl sonu gösterileri, 21-22-23-24 Haziran 2021 tarihlerinde zoom platformu üzerinden gerçekleştirildi. Geleneksel anlamda “Okuma Bayramı” olarak da kutladığımız bu özel günlerde Genel Müdürümüz, yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz coşkumuza ortak oldular.

Sınıf öğretmenlerimizin konuşmalarıyla başlayan program; şiir, Türkçe drama, İngilizce drama, dans gösterileri sözel ve görsel şölenle devam etti. Öğrencilerimiz, büyüklerine verdikleri mesajlarla da birer birey olduklarını kanıtladılar.  Minik parmaklarıyla yarattıkları eserler, müzik ve estetiğin bütünleştiği danslar ve sanal ortamda hazırladıkları resim sergisi izleyenlerden tam not aldı.  

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç ile İlkokul Müdürümüz Sayın Ferda Bilgen tüm öğrencileri yürekten kutladılar.  Bu muhteşem gösteriyi hazırlayan sınıf ve branş öğretmenlerimize, yöneticilerimize ve coşkumuzu paylaşan değerli velilerimize teşekkür ettiler.

Kurumsal değerlerimizin temelinde yer alan okuma kültürümüzü, daha nice nesillere taşıyacaklarına inandığımız öğrencilerimizi sevgiyle kucaklıyoruz.