05 Eylül 2022’de başlayan 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı “Uyum Haftası” nı, 09 Eylül 2022 Cuma günü sağlık, coşku ve huzurla tamamladık. Okul bahçemizde yaptığımız kapanış töreninde Anaokulu ve birinci sınıf öğrencilerimiz gurur tablomuz oldular.

Milli Mücadelenin sona ermesini ve Türk Milletinin tam bağımsızlığını simgeleyen 09 Eylül tarihi, törenimize ayrı bir anlam kattı.  Yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimizle başta Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimize kucak dolusu sevgilerimizi gönderdik. Saygı, özlem ve minnet duygularımızı “İzmir Marşı” eşliğinde tek yürek seslendirdik. Törenimiz tamamlandığında öğrencilerimiz,  bir dünya lideri olan Atatürk’ün evlatları olmanın gururuyla ayrıldılar..

Gururluyuz ki Atatürk ilke ve devrimleri ışığında yol alacak öğrencilerimiz, birer dünya insanı olarak yetişecekler. Her platformda ailelerini, okulumuzu ve ülkemizi başarıyla temsil edecekler. Bundan hiç kuşkumuz yok.

Sevgili öğrencilerimiz, 12 Eylül 2022 Pazartesi günü aynı coşkuyu eğitim öğretim yılı açılış töreninde yaşamak üzere hepinizi sevgiyle kucaklıyoruz.