BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ÖZEL AYŞEABLA OKULLARI AİLESİ OLARAK GELENEKSEL ANITKABİR ZİYARETİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Bizler, Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları olarak Ata’mızın manevi huzuruna geleneksel ziyaretimizi yaparken, “Sizi anlıyor ve öğretilerinizi uyguluyoruz.”  gerçeğinin gururunu bir kez daha “tek yürek” hissettik.

25 Kasım 2019 Pazartesi günü saat 11.00’da Anaokulumuzdan Liseye kadar tüm öğrencilerimizle, Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç başta olmak üzere yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve Okul Aile Birliğimizin değerli üyeleri ile Ata’mızın mozolesine çelenk koyup saygı duruşunda bulunduk.

Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ “Anıtkabir Özel Defteri” ni imzaladı. Deftere “Yüce Atam! Başöğretmenimizdin, her şeyi senden öğrendik. Öğretmen olduk, şimdi öğrencilerimize öğretiyoruz: Cumhuriyeti, devrimlerini ve ilkelerini… Seni yaşatıyoruz gönlümüzde, her zaman ışığında yürüyeceğiz. Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları” ifadelerini yazarak Kurumumuz adına imzaladı. Geleneksel ziyaretimizi kalıcı kılan toplu fotoğrafımızda yüreklerimiz,  “ATATÜRK’ÜN KENDİSİYİZ” anlayışında birleşti.

Rahat uyu Ata’m! İlke ve devrimlerinizi her zaman ve her koşulda yaşatmayı gururla sürdüreceğiz.