BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ÖZEL AYŞEABLA ANADOLU LİSESİ, FEN LİSESİ VE ORTAOKULU OLARAK ULU ÖNDER ATATÜRK’ÜN HUZURUNDAYDIK

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Anadolu Lisesi, Fen Lisesi ve Ortaokul öğrencilerimizle birlikte 20 Kasım 2017 Pazartesi günü saat 13.30’da Ata’mızın huzurunda olmanın onurunu yaşadık. Anıtkabir’de, Cumhuriyet’imizin kurucusu, ulusal onurumuz Mustafa Kemal Atatürk’e olan bağlılığımızı yineledik. Çağdaş bireyler olarak sevgi, saygı ve minnetle andığımız Ulu Önder Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin ışığında ilerlediğimizi bir kez daha gösterdik.

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, Okul Müdürlerimiz, yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimizle birlikte gerçekleşen resmî törende tek yürek olduk. Atatürk’ün ilke ve devrimlerinden ayrılmadan Ulu Önderin bizlere olan inancından aldığımız güçle emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ni ebediyen yaşatacağımıza söz verdik.

Ata’mızın mozolesine çiçek bırakıp saygı duruşunda bulunduktan sonra Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ Anıtkabir Özel Defterine duygularımızı yazdı. Daha sonra “Kurtuluş Savaşı Müzesi”ni ziyaret ettik. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ulusal mücadelemizde görev alan tüm kahramanlarımızı saygıyla andık.