Başkent Üniversitesi Tanıtım Günü 16.05.2022 Pazartesi Okulumuz bahçesinde yapıldı. Üniversitemiz desteğiyle öğrencilerimizin seçecekleri mesleklerle ilgili etkili ve doğru bilgi edinmeleri amacıyla gerçekleştirdiğimiz tanıtıma, Başkent Üniversitesi Rektörümüz Prof.Dr.Sayın Ali Haberal , Başkent Üniversitesi Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Nermin Yeniköse, Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Müdürümüz Sayın Mehmet Sağlam katıldılar.

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Anadolu ve Fen Lisesi olarak bir gelenek haline getirdiğimiz ‘Meslek Tanıtım Günleri’ kapsamında öğrencilerimiz,  ilgi duydukları ve seçmeyi planladıkları mesleklerin bilinmeyen yönleri hakkında Üniversitemiz öğretim üyeleri tarafından bilgilendirildiler. Başkent Üniversitesinden 12 fakülteyi temsilen gelen değerli akademisyenler, lise öğrencilerimize kariyer planlamalarında yol gösterici oldular.

Gün boyunca bizleri güler yüzle karşılayan ve bilgi paylaşımında bulunan değerli akademisyenlerimize ve tanıtım ofisi personeline çok teşekkür ediyoruz.