Anaokulu öğrencilerimiz, 2022- 2023 Eğitim Öğretim Yılını başarıyla tamamlamanın coşkusunu yaşadılar.08 Haziran Perşembe günü 5 yaş A, D, E grupları;  09 Haziran Cuma günü ise 5 yaş B, C grupları olmak üzere saat 17.00’da okulumuzda yapılan törenlerle Anaokulumuzdan İlkokula uğurlandılar.

Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Haldun Müderrisoğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Füsun Eyidoğan, Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz törenimize katılarak coşkumuza ortak oldular.

Törenin başında, aileleriyle birlikte atık materyallerden hazırladıkları kostümlerle defileye çıkan öğrencilerimiz, anlamlı mesajlarını ahenkli yürüyüşleri ile bütünleştirerek verdiler. Yıl içindeki okul yaşantılarından karelerin yer aldığı sinevizyon gösterisini takiben öğrencilerimiz, tören için sahnede yerlerini aldılar. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın ardından büyük bir koro oluşturan öğrenciler, Türkçe ve İngilizce şarkılarla gönülleri şenlendirdiler.  Anaokulu Müdürümüz Sayın Melda Yener konuşmalarında, Anaokulundan Üniversiteye büyük bir ailenin en küçük mezunları olarak öğrencilerimizin, dünyayı değiştirme konusundaki sınırsız hayal güçlerine ve azimlerine güvenimizin tam olduğunu vurguladı. Bu güven ifadesi, öğrencilerle birlikte oluşturulan ses korosunda daha da anlamlandı.

Öğrencilerimiz, “Anaokulu Flama Devir Teslim Töreni” nde flamayı 4 yaş grubundaki arkadaşlarına teslim ettiler. Konuklarımızdan, okul müdürlerimizden ve öğretmenlerimizden mezuniyet belgelerini alan öğrencilerimiz daha sonra kep fırlatma coşkusu yaşadılar.

Anasınıfından mezun olan öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyor;  sağlık, huzur ve başarı dileklerimizle sevgiyle kucaklıyoruz.