Anaokulu öğrencilerimiz, 2020- 2021 Eğitim Öğretim Yılını başarıyla tamamlamanın mutluluğunu, öğretmenleri ve aileleriyle birlikte yaşadılar.16 Haziran 2021 Çarşamba Jüpiter ve Venüs sınıfları, 17 Haziran 2021 Perşembe Uranüs ve Satürn sınıfları, 18 Haziran 2021 Cuma günü ise Neptün ve Mars sınıfları olmak üzere saat 16.30 ile 18.00 saatlerinde yapılan törenlerle Anaokulumuzdan ilkokula uğurlandılar.

          Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törenimizde İlkokul Müdürümüz Sayın Ferda Bilgen; yönetici, öğretmen ve velilerimize teşekkür ederek ailemizin en küçük üyeleri olan öğrencilerimizi ilkokula uğurlamanın mutluluğunu dile getirdi. Daha sonra Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç konuşma yaptı. Sayın ERDİNÇ konuşmalarında; “Anaokulundan üniversiteye kocaman bir ailenin en küçük mezunlarısınız ve bizim için çok değerlisiniz. Dileğim bu birliktelik ve deneyim sizler için yeni, mutlu ve başarılı başlangıçların ilk adımı olsun. Sınırsız hayal gücünüzle dünyayı değiştireceğinize inancımız tam. Sizleri, ailelerinizi ve öğretmenlerinizi kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.

          Öğrencilerimiz dans gösterisi, Türkçe ve İngilizce şarkılar sergilerken performanslarıyla göz doldurdular. Anaokulu Müdürümüz Sayın Melda Evren’in Atatürk’ün çocuklara verdiği değer içerikli konuşmalarının ardından öğrencilerimiz “Flama Devir Teslim Töreni”nde bunu kanıtlayan tavırlarıyla gururumuz oldular. Öğrencilerimiz Okul müdürlerimizden ve öğretmenlerinden mezuniyet belgelerini aldıktan sonra kep fırlatma coşkusu yaşandı. Öğrencilerimizin sanatsal çalışmalarının yer aldığı sergi beğeniyle izlendi.

Anasınıfından mezun olan öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyor;  sağlık, huzur ve başarı dileklerimizle sevgiyle kucaklıyoruz.

Jüpiter Sınıfı Mezuniyet Görselleri

Venüs Sınıfı Mezuniyet Görselleri

Uranüs Sınıfı Mezuniyet Görselleri

Satürn Sınıfı Mezuniyet Görselleri

Neptün Sınıfı Mezuniyet Görselleri

Mars Sınıfı Mezuniyet Görselleri