Anaokulu öğrencilerimiz, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında edindikleri bilgi, beceri ve deneyimlerini 04 Haziran 2022 Cumartesi günü okulumuzda sergilediler. Saat 11.00’da Green Class (A Grubu) ve Yellow Class (B Grubu); 14.00’da Blue Class (C Grubu) ve Purple Class (D Grubu); 17.00’da ise Orange Class (C Grubu) ve Red Class (F Grubu) olmak üzere üç ayrı grupla sergilenen gösteride tüm öğrenciler, paylaşmanın ve başarmanın mutluluğunu yaşadı.  Törene, Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Ali Haberal,  Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz katılarak çoşkumuzu paylaştılar.

Anaokulu Yılsonu Gösterisi ve Mezuniyet Töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Türkçe ve İngilizce şarkılardan oluşan koronun ardından Türkçe drama, İngilizce drama, orf, bale ve danslardan oluşan gösteride öğrenciler, sergiledikleri performansla göz doldurdular. Minik öğrencilerimiz, Anaokulu Müdürümüz Sayın Melda Evren’le birlikte okudukları “Mezuniyet Şiiri” ile yüreklere dokundular. Fuaye alanında sergilenen görsel sanatsal çalışmaları büyük beğeni topladı.  

Diplomalarını aileleri ile birlikte yönetici ve öğretmenlerinin elinden alan öğrenciler, püskül çevirme ve kep fırlatma seremonisinde büyüklerinden tam not aldılar.

Anasınıfından mezun olan öğrencilerimiz birinci sınıfa büyük bir coşku ile uğurlandılar. Muhteşem gösterinin mimarları olan tüm öğretmenlerimize, yöneticilerimize ve değerli velilerimize teşekkür ederiz.

A-B GRUBU GÖRSELLERİ

C-D GRUBU GÖRSELLERİ

E-F GRUBU GÖRSELLERİ