4. ANKARA ÖĞRETMENLER ARASI SES YARIŞMASI FİNALİ OKULUMUZDA YAPILDI.

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “4. Ankara Öğretmenler Arası Ses Yarışması” finali, 26 Şubat 2020 Çarşamba günü, okulumuz konferans salonunda gerçekleştirildi.

Çankaya Kaymakamı Sayın Hüdayar Mete BUHARA, Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Yaşar TÜRK,  İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Sayın Hayati KOCA ve Sayın Serkan TOPBAŞ,  İl Millî Eğitim Şube Müdürü SayınTurgut ÜNAL, Çankaya Şube Müdürü Sayın Şerafettin DELİALİOĞLU, Gazi Üniversitesi Türk Müzik Eğitimi Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanı Prof. Dr. Sayın Ali UÇAN, Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç,  okul müdürleri ve öğretmenler yarışmayı büyük bir zevkle izlediler. Yarışmanın jüri üyeliğini; Sayın Suat KILIÇ, Sayın Turgut KARADENİZ, Sayın Çiğdem GÜRDAL ve Sayın Murat EROĞUL yaptı.

Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ açış konuşmalarında, müziğin gönülleri ve nesilleri birleştiren yanına dikkat çekip hoş geldiniz dileklerinin ardından yarışmacılara başarılar diledi. Çankaya Kaymakamı Sayın BUHARA, eğitimin bir bütün olduğunu, gelenekselleşen bu yarışma ile diğer ilçelere örnek olmak istediklerini belirterek yarışmada emeği geçen herkese teşekkür etti.

Ankara’nın dokuz merkez ilçesinden otuz yedi öğretmenin katılımı ile gerçekleşen yarışmada, dereceye girenlere ödüllerini Çankaya Kaymakamı Hüdayar Mete BUHARA ve diğer protokol üyeleri takdim ettiler. Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar TÜRK, jüri üyelerine ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ‘e  plaket ve çiçek takdiminde bulundular.