YENİ ÖĞRETİM YILI HAZIRLIK SÜRECİMİZE KEYİFLİ BİR KAHVALTIYLA BAŞLADIK

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, 2018- 2019 Eğitim Öğretim yılı sürecini, 31 Ağustos 2018 Cuma günü saat 10.00’da okulumuzda gerçekleştirdiği “Hoş geldiniz” toplantısı ile başlattı.

Yönetici ve öğretmenlerimizle bir araya gelen Genel Müdürümüz sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir öğretim yılına hep birlikte kucak açma dileklerini ifade etti. Daha sonra İlkokul, Ortaokul ve Lise yöneticilerimiz, kendi bölümleri ile ilgili toplantılarda, eğitim öğretim yılına hazırlık sürecinde yapılacak çalışmaları öğretmenlerimizle birlikte değerlendirdiler. Okulumuza bu yıl başlayan öğretmenlerimiz için hazırlanan oryantasyon eğitiminde, kurumumuzun işleyişi ile ilgili tüm değerler paylaşıldı.

01 Eylül 2018 Cumartesi günü yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve diğer çalışanlarımız “Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları” ailesi olarak Anaokulu bahçemizde hazırlanan kahvaltıda buluştuk. Çok keyifli bir ortamda gerçekleşen kahvaltı, büyük bir aile olmanın huzur ve güvenini kanıtlayan fotoğraf kareleri ile gönüllerdeki yerini aldı.

Bu güzel ve keyifli ortamı sağlayan başta Genel Müdürümüz olmak üzere tüm yöneticilerimize teşekkür ederiz.