TANITIM GÜNÜMÜZDE ADAY ÖĞRENCİ VE VELİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

17 Şubat 2018 Cumartesi günü, sabah ve öğleden sonra iki ayrı oturum olmak üzere düzenlediğimiz “Okul Tanıtım Günümüze” yoğun bir katılım oldu.

Oditoryumdaki oturumlarda, Okulumuzun genel tanıtımı Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörümüz Sayın Meltem Coşkun ve İşletme Müdürümüz Sayın Uğur Saat tarafından yapıldı. Anaokulu Müdürümüz Sayın Melda Evren minik öğrencilerimiz için hazırlanan gelişimsel ve zenginleştirilmiş program hakkında konukları aydınlattı. Uzman Psikologumuz Aslıhan Fırat Erk Anaokulu ve İlkokul;  Psikolojik Danışma ve Rehberlik Uzmanımız Sayın Müge Günay ise Ortaokulumuzda yürütülen rehberlik hizmetlerini örneklerle paylaştı. İlkokul Müdürümüz Sayın Ferda Bilgen ve Ortaokul Müdürümüz Sayın Canan Doyum, İlkokul ve Ortaokulumuzda yürütülen ders programları, projeler ve farklı uygulamalar konusunda aday velilerimizi bilgilendirdiler. Yabancı Diller Koordinatörümüz Sayın Meltem Bottomley ise Okulumuzdaki İngilizce Eğitimi ve yabancı dilde fark yaratan uygulamalarımızı açıkladı.

Sunumların ardından Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ, aday velilerimize hoş geldiniz dileklerini ifade etti. Mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürdüğümüz, mutluluk ve güven odaklı okulumuzda kendilerini görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Oturumların sonunda aday velilerimizin soruları Okul Yöneticilerimiz tarafından cevaplandırıldı. Daha sonra aday velilerimize, Müdür Yardımcılarımız Sayın Gözdem Hancıoğlu ve Sayın Semra Berkin ile öğretmenlerimiz rehberliğinde Anaokulu Binamız, genel mekanlarımız, sınıflarımız ve atölyelerimiz gezdirildi. Aday öğrencilerimiz ise anne babaları okulu tanırken, sınıf ve atölyelerimizde bulunan branş öğretmenlerimizle birlikte keyifli etkinlikler yaptılar.

Tanıtım günümüzde okulumuzda ağırladığımız velilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.