“OKULUMU VE ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM” FİNAL ŞENLİĞİ “OUTDOOR CLASSROOM DAY / OKUL DIŞARIDA GÜNÜ” İLE BULUŞTU

Ekim ayında, İlkokul 3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz,  “Okulumu Seviyorum” konulu Afiş ve Slogan Şenliği etkinliğimizin; birbirinden güzel ürünlerinde, öğrencilerimizin, Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okullarına ilişkin duygu ve düşüncelerinin samimi ve yapıcı yansımasını görmek bizleri son derece mutlu etti.

Bu çalışmanın her aşamasında hayal güçleri, inanç ve sevgileri ile emek veren öğrencilerimizin başarılarını ve yaptıkları işi ne denli ciddiye aldıklarını gördük.

Bu nedenle sevgi, güven ve bağlılıklarını pekiştirmek amacıyla Ekim ayını son haftası 4. sınıf öğrencilerimizle, geçtiğimiz hafta ise 3. sınıf öğrencilerimizle, açık havada Gölbaşı Patalya Lakeside Oteli’nde “Okulumu ve Arkadaşlarımı Seviyorum” final etkinliğini gerçekleştirdik.

24 Ekim 2018 tarihinde ilkokul son sınıflarımızla yaparak-yaşayarak öğrenme ve takım olma konularındaki motivasyonlarını daha da arttıran bu keyifli gün, öğrencilerimizin yaşamlarında kalıcı izler bıraktı.

3.sınıflarımızla, 1 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştireceğimiz final şenliğimizi; açık havada öğrenmeyi ve oynamayı kutlamak amacını taşıyan, dünyanın dört bir yanında yüzbinlerce okul öğrencisini açık havaya taşıyan küresel “Outdoor Classroom Day / Okul Dışarıda Günü” kampanyası ile birleştirmenin heyecanını yaşadık.

Bu güzel sonbahar günlerinde açık havada,  doğa ve takım olma oyunları oynamak, tatlı rekabetin yanı sıra içlerindeki sevgi ruhuyla, yaparak yaşayarak öğrenme fırsatları sunmak, öğrencilerimizde keyifli ve unutulmaz anılar bıraktı