“OKULUMU SEVİYORUM” KONULU AFİŞ VE SLOGAN ŞENLİĞİMİZ

Yeni öğretim yılının üçüncü haftasında İlkokul 3.ve 4. sınıf öğrencilerimizle, “Okulumu Seviyorum” konulu “Afiş ve Slogan Şenliği” için keyifli bir çalışma başlattık.

Her sınıf kendi bünyesinde oluşturduğu gruplarla,  en orijinal görsel tasarımı ve sloganı afişine yansıttı. Kısa süre içinde ortaya çıkan ürünler kat koridorlarında sergilendi. Her afişe, öğrencilerimizin okula olan sevgi ve güvenlerinin yanı sıra yaratıcılık ve takım olma ruhunun yansıması hepimiz için gurur verici oldu.

12 Ekim 2018 Cuma günü okulumuz konferans salonunda gerçekleştirdiğimiz “Afiş ve Slogan Şenliği” finaline; Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, İlkokul Müdürümüz Sayın Ferda Bilgen, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldılar. Okulumuzu ziyarete gelen, Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Özcan Yağcı da şenliğe katılan öğrencilerimizin coşkusuna ortak oldu.

35 afişin ayrı ayrı değerlendirildiği finalde; slogan, görsellik, afiş bütünlüğü konularında öğrenci takımları ödüllerini aldılar.  Türkçe öğretmenimiz Sayın Necla Yılmaz öğrencilerimize hitaben yaptığı konuşmada, okulumuzun temel değerlerini ve BİZ bilincini yansıtan afiş tasarımları ve sloganları için teşekkür etti;  kendileriyle gurur duyduğumuzun altını çizdi.

Emeklerinden dolayı tüm öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimizi kutlar;  yapıcı ve kurumsal duruşu ile güven ortamı sağlayan Genel Müdürümüze teşekkür ederiz.