OKUL AİLE BİRLİKLERİMİZİN DÜZENLEDİĞİ BAHAR KONSERİ MUHTEŞEMDİ

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Okul Aile Birliklerimizin, 27 Mart 2018 Salı günü saat 20.00’da, okulumuz konser salonunda düzenlediği “Bahar Konseri”nde büyük bir aile olarak bir araya geldik.

Başkent Üniversitesi Rektör Yard. Prof. Dr. Sayın Abdülkadir Varoğlu, Eğitim Fakültesi önceki Dekanı Prof. Dr. Sayın Şeref Mirasyedioğlu, Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sayın Suna Çevik, Okul Aile Birliklerimizin sayın başkan ve üyeleri, Okul Müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, çalışanlarımız ve değerli velilerimizle hayatı daha anlamlı kılmaya birlikte kucak açtık.

İlkokul Ortaokul Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Gamze Aliefendioğlu ve Lise Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Raife Eraslan açılış konuşmalarında, işbirliğine dayalı çalışma anlayışlarından ve içten tutumlarından dolayı Okul Yönetimine, konseri onurlandıran değerli konuklarımıza ve sanatçılarımıza teşekkür ettiler. Müzik öğretmenlerimizin profesyonel dinletilerinin ardından Bilgin Kardeşler, Gazi Üniversitesi akademisyenleri ile Devlet Opera ve Balesi solist sanatçılarının gerçekleştirdiği muhteşem konser, hoş bir seda olarak gönüllerdeki yerini aldı.

Program sonunda Üniversitemiz Yöneticileri ve Genel Müdürümüz konseri düzenleyen Okul Aile Birliklerine, sanatçılarımıza ve katılan tüm konuklara teşekkürlerini ifade ettiler; gecenin anısına değerli sanatçılarımıza armağanlarını takdim ettiler.

Katılımları ile bizleri onurlandıran tüm konuklarımıza, Okul Aile Birliklerimizin sayın üyelerine ve değerli sanatçılarımıza teşekkür ederiz.