OKUL AİLE BİRLİKLERİMİZ TARAFINDAN DÜZENLENEN “BAHAR KONSERİ” MUHTEŞEMDİ

17 Nisan 2019 Çarşamba günü saat 19.30’da okulumuzda gerçekleştirilen, Okul Aile Birliklerimizin ortaklaşa düzenlediği “Bahar Konseri”nde, Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Ailesi olarak bir araya geldik.

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, Okul Aile Birliklerimizin sayın başkan ve üyeleri, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, çalışanlarımız ve değerli velilerimizle; 23 Nisan Çocuk Bayramı öncesinde, her bahar yürekleri yeniden ve güçlenerek filizlenen çocuklarımızı birlikte kucakladık.

İlkokul- Ortaokul Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın N. Cansu Gündüz ve Lise Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Canip Sevinç açılış konuşmalarında, içten tutumları ve işbirliğine dayalı çalışmalarından dolayı Okul Yönetimimize, velilerimize, müzik öğretmenlerimize ve konsere katkı sağlayan sanatçılarımıza teşekkür ettiler.

Müzik öğretmenlerimiz Ali Bilgin, Ebru Tanboğa, Eray Çakır, Güner Akpınar ve Elif Ebeperi’nin profesyonel dinletilerinin ardından, Lise öğrencimiz Dolunay Caşkurlu ve sevgili babası Sayın Eren Caşkurlu birlikte okudukları türkülerle yüreklere dokundular. Başkent Üniversitesinden Sayın Görkem Gezgin ve Murat Gürmen, tango gösterileri ile müzik ve dansın estetik büyüsünü sergilediler. Koro şefliğinin yanı sıra ses ve kanun sanatçı olarak gönüllere yer eden Sayın Coşkun Açıkgöz ve saz arkadaşları, seslendirdikleri Türk Sanat Müziğinin seçkin eserleri ile hoş bir seda bıraktılar.

Konser sonunda Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç;  Okul Aile Birliklerinin sayın üyelerine, sanatçılarımıza, müzik öğretmenlerimize ve katılan tüm konuklara teşekkürlerini ifade ettiler; gecenin anısına plaket ve katılım sertifikalarını takdim ettiler.

Katılımları ile bizleri onurlandıran tüm konuklarımıza, sanatçılarımıza ve müzik öğretmenlerimize teşekkür ederiz.