ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE KIZILCAHAMAM PATALYA OTELDE HEM EĞLENDİK HEM DİNLENDİK

24 Kasım 2018 Cumartesi günü Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları öğretmen ve çalışanları olarak Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ’ in davetiyle Kızılcahamam Patalya Otelde düzenlenen “Öğretmenler Günü” kutlamalarında bir araya geldik.

Öğle saatlerinde Üniversitemiz Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sayın Mehmet HABERAL ziyaretleriyle bizi onurlandırarak bu özel günümüzü kutladılar.

Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ’ in “Hoş Geldiniz” konuşmalarıyla başlayan akşam yemeği, Kurumumuzda 15 yılını dolduran idareci, öğretmen ve çalışanlarımıza şilt takdimi ile devam etti.

“Başkent Marşı” nı hep bir ağızdan söyleyerek pastamızı keserken, Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Ailesinde yer almanın gurur ve coşkusunu yaşadık.

Gece boyunca müzik öğretmenlerimizin göz dolduran sahne performansları eşliğinde eğlenceli saatler geçirdik.

Bizlere bu imkânı sağlayan Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sayın Mehmet HABERAL, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Ali HABERAL,  Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ’ e sonsuz teşekkür ederiz.