KURUCU TEMSİLCİMİZ VE GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HİLAL ERDİNÇ’LE İKİNCİ DÖNEM BAŞI PAYLAŞIM TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİK

08 Şubat 2019 Cuma günü, Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç tarafından gerçekleştirilen paylaşım toplantısında tüm çalışanlarımız yer aldı.  Yönetici, öğretmen ve diğer çalışanlarımızla bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek konuşmalarına başlayan Genel Müdürümüz, misyon ve vizyonumuzun temel alındığı kurum süreçlerini değerlendirdi.

Akademik, sosyal ve sanatsal başarılarla dolu bir dönemi tamamlamanın huzurunu vurgulayan Genel Müdürümüz, bu anlamdaki katkıları için Okul Müdürlerine, müdür yardımcılarına, öğretmenlere ve tüm çalışanlara teşekkürlerini ifade etti. Konuşmalarının devamında, köklü kültürümüzü destekleyen eğitim felsefemizin özündeki kalite anlayışının gereklerine değindi. Kurumumuzun içsel durumu ile onu çevreleyen dışsal faktörleri irdeleyen swot analiz sonuçları üzerinden hedeflediğimiz değer, tutum ve alışkanlıkları örnekledi. Veli, öğretmen, öğrenci ve diğer çalışanlarla ilgili anket sonuçlarını da paylaşarak teşekkür etti ve  Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Ailesini ortak paydada birleştiren değerlerin korunması ve geliştirilmesi konusundaki hassasiyetleri için tüm çalışanlara şükranlarını ifade etti.

Bizler de Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç’e, Kurumumuza değer katan tüm katkılarından dolayı teşekkür ederiz.