İLKOKUL-ORTAOKUL VE LİSE OKUL AİLE BİRLİKLERİMİZ BELİRLENDİ

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı “Okul Aile Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu” seçimleri; İlkokul-Ortaokul 02 Kasım 2018 Cuma, Lise 03 Kasım 2018 Cumartesi günleri yapıldı. İki ayrı oturumda gerçekleştirilen Genel Kurullarda, Yönetim- Denetim Kurulları oy çokluğu ile belirlendi.

Kurullarımız, Okul Müdürlerimizin okul-veli-öğrenci iletişiminde işbirliğinin önemini vurgulayan konuşmalarının ardından, yeni üyelerin belirlenmesindeki süreçle ilgili bilgilendirme ile başladı. 2017- 2018 Eğitim Öğretim Yılı İlkokul- Ortaokul Okul Aile Birliği Başkanı Sayın Gamze ALİEFENDİOĞLU ve Anadolu Lisesi – Fen Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Sayın Raife ERASLAN konuşmalarında; Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Ailesi içinde yer almanın mutluluğunu ifade ederek birlikte yapılan çalışmaları anlattılar ve Okul Aile etkileşiminin Kurumumuzu her geçen gün daha güçlü kıldığının altını çizdiler. Daha sonra oluşturulan geçici Divan Kurulu Başkanlığında, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Yönetim ve Denetim Kurulları seçimi yapıldı.

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, katıldığı her iki oturumda da okul- aile bütünlüğünün önemine dikkat çekerek özverili çalışmalarından dolayı geçen yıl görev yapan kurul üyelerine teşekkürlerini ifade etti, günün anısına çiçek takdim etti. Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerine başarılar diledi.

Yeni seçilen Okul Aile Birliği Başkan ve üyelerinin listeleri için tıklayınız.

“Okul Aile Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu” resimleri için tıklayınız.