İkinci sınıf öğrencilerimiz 28 Mayıs 2019 Salı, üçüncü sınıf öğrencilerimiz ise 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü yılsonu şenliğinde buluştular.

Okulumuz konferans salonunda keman dinletisi, dans, ritim ve İngilizce drama gösterisini sergileyen öğrenciler izleyenlerden tam not aldılar. Tüm öğrencilerden oluşan koronun seslendirdiği şarkılara izleyenler coşkuyla katıldılar. Daha sonra üçüncü sınıf öğrencilerimiz, kendi yazdıkları İngilizce oyun, şarkı ve şiirleri sınıflarında velilerine sundular.

Konferans salonu önünde açılan ve STEM çalışmaları ile “Bilim Mutfağı” ürünlerinden oluşan sergi, öğrenciler tarafından mantıksal kurgu basamaklarıyla velilere tanıtıldı. Ön bahçede tam bir şenlik havasında  yapılan yarış parkurları, satranç turnuvası ve sanat atölyesi etkinlikleri; katılan herkesin yüzünü güldürürken, üçüncü sınıf velilerimizin hazırladığı birbirinden lezzetli yiyeceklerle ağızlar tatlandı.

Eğlenceli bir yılsonu şenliğinden eğitim öğretim yaşamlarının bir üst basamağına uğurlarken öğrencilerimizi sevgiyle kucaklarız.