GELENEKSELLEŞEN YENİ YIL KONSERİMİZ HER YIL OLDUĞU GİBİ MUHTEŞEMDİ

Okul Aile Birliklerimiz tarafından her yıl düzenlenen “Yeni Yıl Konseri”,  bu yıl 04 Ocak 2019 Cuma günü okulumuzda gerçekleştirildi. Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Ailesi olarak buluştuğumuz kokteyl ve ardından  “Yılbaşı Konseri” ile,  yeni yılı daha anlamlı kılmaya kucak açtık. Başkent Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Sayın Şakir Kaleli ve eşleri, Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, Mezunlar Derneği Başkanı Sayın Taşkın Tahmaz, Okul Aile Birliklerimizin sayın başkan ve üyeleri, Okul Müdürlerimiz, müdür yardımcılarımız, öğretmenlerimiz, çalışanlarımız ve sayın velilerimizle, büyük bir aile olmanın huzurunu ve coşkusunu hep birlikte yüreğimizde hissettik.

Müzik öğretmenlerimizin seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle konserimiz başladı. Devlet Opera ve Bale Sanatçısı Sayın Erdal Şen, Kırıkkale Üniversitesi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Sayın Tuğçe Kaynak’ ın şarkıları ve Bilgin Kardeşlerin orkestrası eşliğinde muhteşem bir konser gerçekleşti. “ İzmir Marşı ” ile ”Sarı Saçlım Mavi Gözlüm” şarkıları, konukların da katılımıyla tek yürek olarak seslendirildi.

Konser sonunda birer konuşma yapan Mütevelli Heyeti Üyesi Sayın Şakir Kaleli ve Okul Aile Birliklerimizin başkanları, konseri gerçekleştiren sanatçılarımıza ve Okul Yönetimimize teşekkür ettiler. Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç de sağlıklı ve huzurlu bir yıl dileklerinin yanı sıra performansları ile göz dolduran sanatçılarımıza, müzik öğretmenlerimize, Okul Aile Birliklerimiz ile tüm konuklara teşekkürlerini ifade ederek çiçeklerini takdim ettiler.

Bizler de başarılı ve mutlu yıl dileklerimizle Okul Aile Birliklerimize, kıymetli sanatçılarımıza, müzik öğretmenlerimize, değerli velilerimize ve tüm konuklarımıza teşekkür ederiz.