Dördüncü sınıf öğrencilerimiz 28 Mayıs 2019 Salı günü 4-A ve 4-B, 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü 4-C ve 4-D olmak üzere sergiledikleri drama, müzik, halk oyunları ve proje sunumları ile ortaokula adım atmanın heyecanını yaşadılar.

İngilizce drama “Alis Harikalar Diyarı”nda ile gerçekten harikalar yaratan öğrencilerimiz; keman, flüt, trompet, klarnet ve gitarla seslendirdikleri eserlerle adeta yarıştılar. Halk oyunları ve step gösterisi ile ritmik görselliğin uyumunu ortaya koydular. Sınıf öğretmenlerinin elinden, ilkokulu başarıyla tamamlama belgelerini alan öğrencilerimiz, “Kep Fırlatma” seremonisi ile ortaokullu olmanın coşkusunu yaşadılar ve yaşattılar.

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç ve İlkokul Müdürümüz Sayın Ferda Bilgen’in, öğrencilerimizi kutlayan konuşmalarının ardından özverili çalışmaları ve emekleri için öğretmenlerimize ve destekleri için değerli velilerimize teşekkür ettiler. Daha sonra öğrencilerimiz, velilerine okulumuz galeri boşluğunda İngilizce projelerini sundular.

Bizler de geleceğin aydınlık yüzleri olan çocuklarımızı yürekten kutluyor, kendilerini Ortaokulumuza sevgiyle uğurluyoruz.