ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN VEFA BARDAKÇI DÜNYA ŞAMPİYONU LİSE KIZ VOLEYBOL TAKIMIMIZI MAKAMINDA KABUL ETTİ

25 Haziran- 03 Temmuz 2016 tarihleri arasında, Sırbistan’ın Belgrad şehrinde yapılan ”2016 Dünya Liseler Arası Voleybol Şampiyonası”nda “Dünya Birinciliği” elde eden voleybol takımımızı, Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Vefa BARDAKÇI, 21 Ekim 2016 Cuma günü makamında kabul etti.

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Lise Kız Voleybol Takımı ”2016 Dünya Liseler Arası Voleybol Şampiyonası”nda “Dünya Birinciliği” kazandı.

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ, Lise Müdürümüz Sayın Mehmet SAĞLAM, antrenörlerimiz Sayın Hüseyin DOĞANYÜZ ve Sayın Zelal DOĞAN ile takım oyuncularımızın yer aldığı ziyarette Sayın BARDAKÇI, elde edilen bu çok büyük ve anlamlı başarı için tebriklerini iletti.

İki yılda bir gerçekleşen Dünya Şampiyonası ile ilgili bilgi alan Milli Eğitim Müdürümüz, kendisinin de voleybola olan ilgisini vurgulayarak anılarını paylaştı. Okulumuzu ziyarete geldiğinde, bir voleybol tutkunu olarak takımımızla maç yapmanın kendisini heyecanlandıracağını ifade etti. Ülkemiz adına gurur verici olan Dünya Birinciliği için takımımızı ve antrenörlerimizi kutlayarak başarılarımızın devamı temennisinde bulundu.

Okulumuz adına, bizleri kabul ederek onurlandıran Sayın BARDAKÇI’ya teşekkür ederiz.