ANAOKULUMUZ YILSONU GÖSTERİSİ VE MEZUNİYET TÖRENİ MUHTEŞEMDİ

Anaokulu öğrencilerimiz; 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü okulumuz konferans salonunda Palmiye Ağaçları, Ladin Ağaçları, Söğüt Ağaçları ve Çınar Ağaçları olmak üzere yıl boyunca edindikleri bilgi, beceri ve deneyimlerini sergilediler. Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Ali HABERAL,  Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ, okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin karşısında paylaşmanın ve başarmanın mutluluğunu yaşadılar.

“Okulda Bir Gün” temalı drama, bale, orff, İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan sınıf koroları ve modern dans gösterileriyle öğrencilerimiz sergiledikleri olağanüstü performansla büyüdüklerini gösterdiler ve gönüllerde taht kurdular. Minik öğrencilerimiz,  Anaokulu Müdürümüz Sayın Melda EVREN yönetiminde okudukları ‘‘Mezuniyet Şiiri” ile yüreklere dokundular. Diplomalarını aileleri ile birlikte yönetici ve öğretmenlerinin elinden alan öğrencilerimiz, püskül çevirme ve kep fırlatma seremonisinin ardından İlkokul birinci sınıfa büyük bir coşku ile uğurlanmış oldular.

Fuayede sergilenen ve yılsonu gösterisini taçlandıran Anaokulu öğrencilerimizin sanatsal çalışmaları, aileleri tarafından beğeniyle izlendi.

Anaokulu öğrenci ve velilerimizi kutluyor, yönetici ve öğretmenlerimize emekleri için teşekkür ediyoruz.