ANAOKULU KIRMIZI VE MAVİ SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ YILSONU GÖSTERİLERİNDE İZLEYENLERDEN TAM NOT ALDILAR

Anaokulu öğrencilerimiz 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü okulumuzda, Mavi ve Kırmızı Kelebekler olarak 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında edindikleri bilgi, beceri ve deneyimlerini sergilediler. Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin karşısında paylaşmanın ve başarmanın mutluluğunu yaşadılar.

“Oyuncak Dükkanı” temalı Türkçe drama, bale, İngilizce drama, orff, İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan sınıf koroları ve modern dans gösterileriyle öğrenciler, sergiledikleri olağanüstü performansla büyüdüklerini kanıtladılar. Minik öğrencilerimiz,  Anaokulu Müdürümüz Sayın Melda Evren yönetiminde okudukları ‘Mezuniyet Şiiri” ile yüreklere dokundular. Diplomalarını aileleri ile birlikte yönetici ve öğretmenlerinin elinden alan öğrencilerimiz, püskül çevirme ve kep fırlatma seremonisinin ardından İlkokul birinci sınıfa büyük bir coşku ile uğurlanmış oldular.

Fuayede sergilenen ve yılsonu gösterisini taçlandıran Anaokulu öğrencilerimizin sanatsal çalışmaları, aileleri tarafından beğeniyle izlendi.

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları olarak bizler de öğrencilerimizi sevgiyle kucaklıyoruz.