AKADEMİK BAŞKENT ORKESTRASI VE OKUL SHOW KOROMUZUN SUNDUĞU ORTAK KONSER MUHTEŞEMDİ

Başkent Üniversitesi “Akademik Başkent Orkestrası” ve Okulumuz “Show Korosu” nun ortak sunduğu konser, 31 Mayıs 2018 Perşembe akşamı okulumuzda gerçekleştirildi.

Konsere; Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Ali Haberal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Abdulkadir Varoğlu, Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal Erdinç, Başkent Üniversitesi Konservatuvar Müdürü Prof. Dr. Sayın Ertuğrul Bayraktarkatal, okul yöneticilerimiz, velilerimiz ve öğrenciler katıldılar.

Şef Sayın Barış Demirezer ve viyola solist sanatçısı Sayın Ali Başeğmezler’in sunduğu konçerto ile başlayan muhteşem konser, Show Koromuzun seslendirdiği “Dağlardan” ve “Pembe Panter” şarkıları ile “Vayta Nelbasan” adlı Makedon ezgisiyle sürdü. Ayrıca altıncı sınıf öğrencilerimizin modern dans gösterisi geceye ayrı bir renk kattı.

İzleyenlerden tam not alan Orkestra Akademik ve Show Koromuzun ortak konseri sonunda, Genel Müdürümüz Sayın Erdinç ve Üniversitemiz Konservatuvar Müdürü Sayın Bayraktarkatar beğenilerini ve teşekkürlerini ifade ettiler. Üniversitemiz ve Okulumuz işbirliğinde gerçekleştirilecek yeni konserler için güzel temennilerde bulundular.