TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK MARKA PLATFORMUNDAYDIK

Ankara Ticaret Odasının üçüncü yılına giren marka projesi, “Ankara Marka Festivali” 13-15 Aralık 2017 tarihlerinde ATO Congresium’da gerçekleşti.

Bilim, sanat, marka, pazarlama, girişimcilik ekosisteminin bütün rol modelleri, bileşenleri, başarı öyküleri, ilham verenleri ve küresel trendleri bu festival kapsamında Ankaralılarla buluştu. Festivalin açılış günü olan 13 Aralık’ta “Başkent Üniversitesi ile Markalaşmada Dijital İnovasyon 2” konulu inovasyon forumu gerçekleşti. Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi 11. sınıf öğrencileri olarak biz de bu foruma katıldık. Prof.Dr. Sayın Abdülkadir Varoğlu’ndan “İnovasyon ve Kararlarda Kör Noktalar”, Prof.Dr. Sayın Ahmet Tolungüç’ten “ Yaratıcılık ve İnovasyon” ve Prof.Dr. Sayın İpek Kalemci Tüzün’den “İşveren Markası, Sosyal Medya ve Big Data” konulu sunumları izleme fırsatı bulduk.

İzlediğimiz sunumların ardından markaların tanıtım stantlarını gezerek onları daha yakından tanıma fırsatı bulduk. “Yeni Yollar, Yeni Yönler, Yeni Yöntemler” konulu marka festivalinin geleceğimizin şekillenmesinde etkili olacağına inanıyoruz.