“ÖĞRETMENLER GÜNÜ”NDE BÜYÜK VE HUZURLU BİR AİLE OLMANIN KEYFİNİ YAŞADIK

25 Kasım 2019 Pazartesi günü Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları yönetici, öğretmen ve çalışanları olarak Gölbaşı Patalya Tesislerimizde düzenlenen “Öğretmenler Günü” yemeğinde bir araya geldik. Üniversitemizden Prof. Dr. Sayın Şeref Mirasyedioğlu ve Mezunlar Derneği Başkanımız Sayın Taşkın Tahmaz da bizleri yalnız bırakmadılar.

Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ konuşmalarına, bu özel günü bizlerle paylaşan konuklarımıza teşekkür ederek başladı. Öğretmenlere hitaben devam eden konuşmalarında “Öğretmen olmak yaşamın her alanında model olmak, bir cana dokunmaktır. Mesleğimizi erdemli kılan da işte bu kimliktir. Tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini vurguladı. Daha sonra Kurumumuzda geleneksel olarak süregelen “15 yılını dolduran yönetici, öğretmen ve çalışanlarımız için şilt takdimi” gerçekleştirildi. Öğretmen Marşı’nı hep bir ağızdan söyleyerek pastamızı keserken, Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları ailesinde yer almanın gurur ve coşkusuyla gönüllerimiz birleşti. Hepimiz, Müzik öğretmenlerimizin göz dolduran sahne performanslarına katılarak eğlenceli ve keyifli saatler yaşadık.

Bizler için bu güzel ortamı sağlayan; Üniversitemizin Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Sayın Mehmet HABERAL’a, Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Ali HABERAL’a ve  öğretmen olmanın farklı gururunu  bizlere her anlamda yaşatan Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Hilal ERDİNÇ’ e teşekkür ederiz.